Jste milovníky drahých kamenů a šperků?

Ať už patříte mezi milovníky výrazných šperků, nebo dáváte přednost jednoduchosti – s vrstvenými šperky si přijde na své každý.

Pokud o někom řekneme, že má „styl“, nemyslíme tím jen samotné oblečení, krásnou kabelku, či nádherné boty. Všichni velmi dobře víme, že i ten nejlepší outfit může na ženě vypadat obyčejně, pokud ho doplní nevhodnými šperky. Nebo naopak bude těch šperků až příliš. Pojďme se spolu podívat na to, jak takovým přešlapů předejít.

Jak na to

Vrstvení náhrdelníků, náramků, ba dokonce i prstenů je dnes zcela běžné. Stačí je jen správně nakombinovat, abyste vypadala vkusně a stylově. Jak diva z časopisu wink

Kombinovat zlato a stříbro – ano či ne?

Za nás určitě ANO! Pokud jde o jednoduché a minimalistické náramky nebo náhrdelníky, tak se toho rozhodně nebojte.

Při vrstvení náhrdelníků by měla být jejich délka odlišná – aby vynikl každý jeden z nich. Vsaďte na minimalismus – to znamená co nejtenčí řetízku. A klidně tam zamíchejte i nějaký přívěsek. Výsledek bude dokonalý! Věřte!

My jsme zvolili sadu těchto náhrdelníků – stříbrný přívěsek I love you, Always in my heart se stříbrným řetízkem , náhrdelník znamení z chirurgické oceli ve zlaté barvě (vybrat si můžete vlastní znamení a vlastní barvu), náhrdelník s černým srdíčkem ve zlaté barvě a stříbrný minimalistický náhrdelník Infinity & Love you . Je to jednoduché a přece poutavé. Co říkáte?

Také se nebojte kombinovat různé barvy kovů. Zahoďte předsudky a zapomeňte na to co se někdy říkalo – „zlaté jen se zlatým“. Dnes to už neplatí!

Co se týče vrstvení náramků – také klidně kombinujte barvy (zlatá, stříbrná, růžovo-zlatá, …). A také vsaďte na minimalismus. Můžete zkusit i kombinaci různých stylů, ale pozor – všeho moc škodí. Takže opatrně.

Za nás je skvělou kombinací na oživení – náramek Skull z chirurgické oceli ve zlaté barvě, náramek Spin z chirurgické oceli, stříbrný náramek Love you forever a růžovo-zlatý náramek Infinity z chirurgické oceli.

Defiinitívne budete IN, pokud zkombinujete nějaký minimalistický náramek s hodinkami. Věřte, že budete vypadat trendy a stylově. Inspirujte se naší skvělou nabídkou náhrdelníků a náramků .

kombinujte materiály

Určitě má doma nejedna z nás různé druhy náramků – kuličkový, kožený s přívěskem, pletený, kovový, ….. A určitě byste je využili najednou i více než jen jeden. Ale řeknete si „ten se k tomu nehodí, tak vezmu raději pouze jeden …“. Zbavte se tohoto strachu – ukážeme vám, jak na to!

Při vrstvení takových náramků zvolte jeden, maximálně dva, které budou dominantní. Například náramek s nějakým přívěskem, s výraznější korálkem, či s nějakým výrazným kamenem.

Za nás je určitě skvělou volbou kombinace Buddha náramku , náramku z achát u , kuličkového náramku z přírodního turmalínu , k tomu sekaný náramek růženín a náramek howlit s dominantnější kotvou . Takto můžete vyrazit běžně do ulic a stačí vám k tomu pohodlný outfit nebo jednoduché šaty.

V naší nabídce najdete mnohem více takových náramků , ze kterých si můžete vybrat a různě je kombinovat. Nebo si můžete vyrobit vlastní náramky, podle vlastní představy a můžete se inspirovat našimi návody .

Takto můžete vrstvit a kombinovat i perlové náramky – ale ty bychom kombinovali jen s perlovými nebo maximálně s nějakým minimalistickým stříbrným náramkem. Perlové náramky mají jistý punc luxusu, proto se nehodí na zcela běžné nošení. Spíše na nějaké výjimečnější události nebo oslavy.

Tak co? Zkusíte to? Na výběr máte množství variací a stylů, stačí jen zkoušet. A v konečném důsledku – nejlepší kombinace je i tak ta, která se vám nejvíce líbí smiley

K stále větší oblibě patří dnes už i vrstvení prstenů. Platí zde přesně totéž, co při náhrdelnících a náramcích – můžete kombinovat styly, barvy, ale vše s mírou. Vždyť k snad z nás má ve své šperkovnici pár kousků, které by označila za „oblíbené“. Tak po nich sáhněte, dejte jim možnost vyniknout v jiném světle. Ať už se jedná o starožitný prsten (hoc i po babičce) nebo zásnubní prsten či svatební obroučku – díky vrstvení jim vdechnete opět kousek života.

Tyrkenitový prsten ve zlaté barvě skvěle zkombinujete například s Achátová prstenem . Nebo k většímu prstenu z achátu a olivínu můžete doladit prsten z přírodního broušeného achátu . Inspirovat se můžete například i našimi prsteny . A možná máte při čtení tohoto článku v hlavě už nějaké inspirace, tak se jim nebraňte a zkuste to. Dodejte šmrnc vašemu outfitu!

Jaký outfit zvolit?

Vrstvené jednoduché náhrdelníky ukážou nejlepší na odhalení dekoltu – zkuste proto tričko nebo svetřík s výstřihem V nebo v případě halenky, si ji nezapínejte úplně až po krk. Šperky tento prostor dokonale vyplní. A jinak, tyto minimalistické šperky úplně skvěle vyniknou v létě, na opálené pokožce. Tak už ať je léto, co?

A pro ty nejodvážnější jeden tip, nebo resp. výzva na závěr – zkombinujte vrstvení náramků, náhrdelníků i prstenů. Jednoznačně budete TOP!

Vrstvení je zábava a vy vůbec nemusíte mít obavy pustit uzdu své fantazii. Mixujte materiály i barvy a vdechněte nový svěží look oblíbenému outfitu. Inspirujte se například i našimi outfity , možná vám něco padne do oka.