Taburetka, co oživí interiér

Taburetka, co oživí interiér

Pokud považujete taburetku za přežitek, přinejmenším jste ji už alespoň jednou v životě viděli. Přestože nejde o nábytek, který by vás hned chytil za srdce, svou funkci plní plnohodnotně.

Význam slova taburetka

Abychom vás nedrželi déle v napětí, prozradíme vám, že taburetka je nízká židle bez opěradla, která je vhodným doplňkem do obývacích a dětských pokojů či i pracoven. Přestože použití taburetky je v domácnosti individuálně, považuje se rozhodne za užitečný kus nábytku, který je vždy připraven být vhodně po ruce.

Nový atraktivní vzhled

Asi jste si už měli možnost všimnout, že taburetka nemá opěradla. Ve skutečnosti se jedná o jednoduchý typ jakési mini “pohovky” poskytující i přes svou formě příjemný relax. Když se na ni akorát neposadí, můžete si na ni v klidu vyložit nohy. Výrobci s úmyslem zvýšit přitažlivost její dosavadní design, sahají i po trochu netradičních řešeních. Ve srovnání s ostatním nábytkem taburetka představuje malou hmotu, která se v místnosti snadno ztratí. Pokud máte zájem přiznat její přítomnost naplno, pořiďte si taburetku ve výrazné barvě nebo specifickém materiálovém provedení. Taburetka hraje obvykle v interiéry “monodrama”.

Zajímavá nejen na dotek

Podle toho, na jaké použijte vám bude taburetka sloužit, můžete zkusit do své domácnosti umístit i několik jejích kusů. Co byste řekli na čalounění, které bezprostředně připomíná trávu? Taburetka nemusí být působivá pouze vizuálně, ale i na dotek. Mnozí z vás jistě ocení taburetku na letní terase, kde svou přítomností každého uspokojivě rozveselí.

Previous Chcete miminko? Kontrolujte i stravu partnera!
Next Chcete mít dítě? Tak nejdříve poznejte své tělo!

You might also like

Bydlení - Reality

Tak na tento nábytek zaručeně nemáte!

No dobře, možná jste si minulý týden koupili novou postel za dvě tisíc eur, ale v porovnání s kousky, které vám chceme ukázat v tomto článku, je to jen “zboží

Bydlení - Reality

Šedé kuchyně: Zahoďte všechny předsudky

Moderní kuchyně mohou být na sebe hrdé. Snoubí se v nich krása designu a technická důmyslnost. Při pohledu na ně nás leccos uchvátí. I zdánlivě nudný odstín, jakým je šedá.

Bydlení - Reality

Těšíme se na fialky

Pro někoho jsou symbolem jara křehké sněženky, pro dalších zase krásné a voňavé květinky jménem fialky. Ať už je to tak nebo tak, fialky si v každém případě zaslouží naši