Tajemná koupelna: V tmavých odstínech

Tajemná koupelna: V tmavých odstínech

Běžné koupelnové katalogy jakoby kreslil jeden znuděný designér. Kachličky, vana, umyvadlo, případně sprchový kout a nějaké doplňky. To však není nic pro lidi, kteří se chtějí tak trochu odvázat. Gotika představuje atraktivní alternativu, která uchvátila Hollywood a nejen v hororech, ale i v celebritních domcích.

Gotika není jen o černé barvě

Nový gotický sloh vtažen do koupelny neznamená jen cínové rámy na zrcadlech a ponuré barvy. Gotika je o barevnosti, o střídání protikladů o atmosféře vygravírovaný do skutečné exhibice kreativity. Na to, aby koupelna působila tak trochu temně, ale nabíjela pozitivní energií, třeba dávku vyšší invence, jako pouze zatáhnout na sprše černý závěs.

Pravé svíčky

Romantika jak má být. Vždyť svíčky v koupelně servíruje každý romantický film. V běžném koloritu vypadají ztraceně, ale pokud jejich světlo olizuje tmavé stěny, je to skutečně atraktivnější a probouzí smyslovost. Usaďte se v gotické vaně a nechte místo LED světla hořet pravé svíčky. Zamilujete se do gotické nádhery i díky tomu, že v tomto případě není svíčka nositelem sladké romantiky, ale součástí, která dotváří komplexní look imageové koupelny.

Kámen

Je ústřední postavou gotické koupelny. Masivní mramor nebo drsnější keramika. Tepané umyvadlo je aktuální hit. Trochu surovosti je přímo žádoucím efektem v místnosti, kde nemusí být vše pouze z plastu a smaltu, ale i poctivých materiálů. Navíc voda a kámen jsou nerozlučnou dvojicí. Jen co je spojíte, získáte bonus přírodní nádhery. Kdo postavil koupelnu tvrdších rysů na ni nedá dopustit.

Přirozená kresba přírody

V první řadě je třeba si uvědomit, že je tak trochu nepřirozené vše přečkat malovanými kachličkami, kvítky, nálepkami. Svět přírody je přece o jednoduchých tvarech, barvách i liniích. Koupelna je pro mnohé prvním místem kam odkráčel z postele a tím posledním před tím, než se do ní večer vrátíme. Měla by být místem na načerpání energie a proto nechte více než umělý design působit sytější barvy, poctivou kresbu kamene a nenucenou jednoduchost.

Trochu dekadentní, ale sexy

V Gotické koupelně vás toho bude bavit mnohem víc, než si jen mýt zuby. Obývák nemusí být jediné místo, kde budete chodit nasávat atmosféru. Tmavší barvy v kontrapozícii se světlem a propracovanější tvary je ideální místo na hlubší relaxaci a odplutí konvenci. I když to bude jen v gotické vaně. Inspirace, kterou gotika nabízí přesahuje módní trendy a kdo se odváží, získá nadčasově moderní bydlení.

Previous Chcete rodit s dulou? Proč a jak na to!
Next Chcete znát pohlaví děťátka co nejdříve? Dá se to!

You might also like

Bydlení - Reality

Tento nábytek dobyl i svět filmu: Máte ho?

Victoria Ghost Chair Při zařizování interiéru se podřizujeme obsahu peněženky. Ale co kdyby jednou nastala situace, že budeme moci dát doma prostor ikonickým kouskem nábytku, který ani po desetiletím neztratil

Bydlení - Reality

Terasa celá ze dřeva

Nastalo pěkné a teplé počasí a nás to láká vyjít ven z našich “doupat”. Vždyť sedět si tak na terase, opájet se slunečními paprsky a vychutnávat si nějaký příjemný nápoj

Bydlení - Reality

Šik kuchyně: Jen černá a bílá

Dvě barvy, které se od sebe tak velmi odlišují, ale přesto nadstandardně dobře vycházejí. Kdo by si kdysi pomyslel, že dvě jednoduché barvy dokážou spolu vytvořit božskou kombinaci, vůči níž