Tajemná koupelna: V tmavých odstínech

Tajemná koupelna: V tmavých odstínech

Běžné koupelnové katalogy jakoby kreslil jeden znuděný designér. Kachličky, vana, umyvadlo, případně sprchový kout a nějaké doplňky. To však není nic pro lidi, kteří se chtějí tak trochu odvázat. Gotika představuje atraktivní alternativu, která uchvátila Hollywood a nejen v hororech, ale i v celebritních domcích.

Gotika není jen o černé barvě

Nový gotický sloh vtažen do koupelny neznamená jen cínové rámy na zrcadlech a ponuré barvy. Gotika je o barevnosti, o střídání protikladů o atmosféře vygravírovaný do skutečné exhibice kreativity. Na to, aby koupelna působila tak trochu temně, ale nabíjela pozitivní energií, třeba dávku vyšší invence, jako pouze zatáhnout na sprše černý závěs.

Pravé svíčky

Romantika jak má být. Vždyť svíčky v koupelně servíruje každý romantický film. V běžném koloritu vypadají ztraceně, ale pokud jejich světlo olizuje tmavé stěny, je to skutečně atraktivnější a probouzí smyslovost. Usaďte se v gotické vaně a nechte místo LED světla hořet pravé svíčky. Zamilujete se do gotické nádhery i díky tomu, že v tomto případě není svíčka nositelem sladké romantiky, ale součástí, která dotváří komplexní look imageové koupelny.

Kámen

Je ústřední postavou gotické koupelny. Masivní mramor nebo drsnější keramika. Tepané umyvadlo je aktuální hit. Trochu surovosti je přímo žádoucím efektem v místnosti, kde nemusí být vše pouze z plastu a smaltu, ale i poctivých materiálů. Navíc voda a kámen jsou nerozlučnou dvojicí. Jen co je spojíte, získáte bonus přírodní nádhery. Kdo postavil koupelnu tvrdších rysů na ni nedá dopustit.

Přirozená kresba přírody

V první řadě je třeba si uvědomit, že je tak trochu nepřirozené vše přečkat malovanými kachličkami, kvítky, nálepkami. Svět přírody je přece o jednoduchých tvarech, barvách i liniích. Koupelna je pro mnohé prvním místem kam odkráčel z postele a tím posledním před tím, než se do ní večer vrátíme. Měla by být místem na načerpání energie a proto nechte více než umělý design působit sytější barvy, poctivou kresbu kamene a nenucenou jednoduchost.

Trochu dekadentní, ale sexy

V Gotické koupelně vás toho bude bavit mnohem víc, než si jen mýt zuby. Obývák nemusí být jediné místo, kde budete chodit nasávat atmosféru. Tmavší barvy v kontrapozícii se světlem a propracovanější tvary je ideální místo na hlubší relaxaci a odplutí konvenci. I když to bude jen v gotické vaně. Inspirace, kterou gotika nabízí přesahuje módní trendy a kdo se odváží, získá nadčasově moderní bydlení.

Previous Chcete rodit s dulou? Proč a jak na to!
Next Chcete znát pohlaví děťátka co nejdříve? Dá se to!

You might also like

Bydlení - Reality

Taburetka, co oživí interiér

Pokud považujete taburetku za přežitek, přinejmenším jste ji už alespoň jednou v životě viděli. Přestože nejde o nábytek, který by vás hned chytil za srdce, svou funkci plní plnohodnotně. Význam

Bydlení - Reality

Takto se vybírá pohovka

Trh s nábytkem je zaplaven spoustou zajímavých i nudných, kvalitních i nekvalitních, drahých i levných pohovek. A my vám teď poradíme, jak si mezi nimi vybrat, abyste to později nemuseli

Bydlení - Reality

Šikovné rady pro domácí pěstitele

Stále častěji začíná lidem v městech chybět zeleň. Absence zahrady a stromů na sídlišti je trendem, který vhání do našich domovů chuť přetvořit alespoň část svého příbytku na zelenou oázu.