Tip: Kuchyň za menší peníze

Tip: Kuchyň za menší peníze

Zřízení domácnosti nejprve plánujeme v hlavě a až následně dochází k realizaci našich nápadů. Kdybychom mohli redesign kuchyně a koupelny si necháme nakonec, abychom si ušetřili spoustu práce. Alternativní řešení jsou motivací nelitovat vložené investice a otevřít se celému seznamu nových nápadů.

Posouzení stavu

Upravit vzhled kuchyně se dá i bez demolice a rozvíření prachu při příležitosti stavebních úprav. Při modernizaci kuchyňského prostoru bychom se měli držet zásady, že co je staré a nefunkční, to by mělo jít pryč a co je staré, ale ještě umí slušně posloužit dobré věci, to bychom v domácnosti ještě měli ponechat. Recyklace za pomoci kreativity obnoví kuchyni nevídaným způsobem.

Odsouzena na úspěch

Touha po originalitě a předjíždění se s fotografie s originálním obsahem na sociálních sítích nás vede pomalu, ale jistě zaujmout nový přístup k zařízení jednotlivých místností. Umělci na rozdíl od nás běžných smrtelníků vidí předměty odlišnou optikou. Jsou schopni na první pohled identifikovat jejich potenciál. Proměna vzhledu s asistencí současné estetiky přinese vzácný výsledek.

Návratná investice

Přemalování dřevěné kuchyňské linky výraznou barvou zařadí kuchyni rázem do eklektického stylu. Přírodní materiály jsou nejlepšími spolupracovníky. Jsou pevné, tak snadno se nevzdají v boji s hlodavá zubem času a je na nich spolehnutí celá desetiletí. Prvotní investice nás sice může zabolet, ale časem se ukáže, že jsme více získali než ztratili. Dřevo se dá výborně obnovit.

Netradiční oživení

Pokud je kuchyňská linka ve spolehlivém stavu, ale nezamlouvá se nám zbytek prostoru, o “wow” efekt se umíme postarat již za několik dní. Netradiční barva stěn, originální tvar police nebo umělecké dílo, které bychom v kuchyni nehledali. To vše jsou nástroje, kterými můžeme dosáhnout zajímavý vzhled místa, které nás bude svým šarmem přitahovat jako pobyt u moře během léta.

Počkat si na výprodej

V případě, že nám alternativa nevoní a nechceme příliš vyčuhovat z davu, poctivě sledujeme akce, aby se nám podařilo koupit kuchyňskou linku s přijatelnou slevou. Pokud nám nestačí objem uspořených finančních fondů s vypustíme ze hry horní řada kuchyňských skříněk. Kuchyň bez jejich přítomnosti bude působit svěže a prostorně. Chybějící úložný prostor můžeme nahradit policemi.

Previous Tip: Kuchyně pod širým nebem
Next Tip: Koupelna se dvěma umyvadly

You might also like

Bydlení - Reality

Takto se vybírá pohovka

Trh s nábytkem je zaplaven spoustou zajímavých i nudných, kvalitních i nekvalitních, drahých i levných pohovek. A my vám teď poradíme, jak si mezi nimi vybrat, abyste to později nemuseli

Bydlení - Reality

Tento nábytek dobyl i svět filmu: Máte ho?

Victoria Ghost Chair Při zařizování interiéru se podřizujeme obsahu peněženky. Ale co kdyby jednou nastala situace, že budeme moci dát doma prostor ikonickým kouskem nábytku, který ani po desetiletím neztratil

Bydlení - Reality

Tip: Koupelna se sprchou a vanou

Koupelna, jakož i jiná místa v naší domácnosti, jsou dokladem našich znalostí z oblasti průmyslového designu a vkusu, na který neexistuje přesný metr. Mezi slov styl a krása v interiéru